Ερωτηση για gta vice city

Video games για PC, On Line παιχνίδια και παιχνίδια για κονσόλες.

Συντονιστές: Super-Moderators, Software & Hardware Moderators

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
tsiga nigga

Δημοσίευση από tsiga nigga » 31 Ιαν 2004 17:19

Λοιπον ολος ο κοσμοος ειναι τρελαμενος με αυτο το παιχνιδι και εγω ακομα περισσοτερο!!!! Αυτο ηταν η εισαγωγη...φτανει τωρα. ΑΣ ρωτησω λοιπον Ξερει κανεις πως γινετε να βαλω και εγω τα διαφορα υπεροχα καινουργια αμαξια που κυκλοφορουν σε απειρα sites ανα το διαδικτυο μεσα στο παιχνιδί???? Χτες για πρωτη φορη φορα εβαλα το peygot 206 που το κατεβασα απο το www.gtagaming.com με πολυ πολυ ευκολο τροπο και γουσταρα τρελα!!!! με την βοηθεια του Vice City Mod Manager ενος προγραμματος που βρηκα εκει. Θα μου πεις ρε φιλε γιατι δεν το ξανακανεις αυτο που εκανες να μας αφησεις στην ησυχια μας???
Ωραια θα πω εγω ελα ομως που το site δεν ανοιγει!!! Σιγουρα υπαρχει και αλλος τροπος και τον ξερετε. κατι παιζει με τα αρχεια .dff και .txd πειτε μου καποιος αν ξερει κατι για να υπερ πορωθω με το τελειο αυτο παιχνιδι

spookyb52
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από spookyb52 » 31 Ιαν 2004 23:29

Δές εδώ ποιά προγράμματα θές

http://azz.gouranga.com/index.php?page=113

Βασικά αντικαθιστάς τα αυτοκίνητα (και όχι μόνο) του gta με τα δικά σου.
Κάθε όχημα πχ το inferno έχει ένα dff αρχείο και ένα txd. Άν θές να το αντικαταστήσεις απλά δίεγραψέ τα inferno.txd και inferno.dff και στη συνέχεια πρόσθεσε τα δικά σου με την ονομασία inferno.txd και inferno.dff. Δέ μπορείς να προσθέσεις παρα μόνο να αντικαταστήσεις οχήματα.

Δέν ξέρω που θα τα βρείς αυτά τα προγράμματα. Εγώ τα είχα κατεβάσει ούτε που θυμάμαι απο πότε και απο πού... Πρέπει να τα είχα κατεβάσει για το 1nsane αρχικά. και αυτό dff είχε.

Σας αφήνω και πάω να κοιμηθώ...... Να δώ πώς θα ξυπνήσω 5:00 τα άγρια χαράματα για να διαβάσω... Να δώ πως θα διαβάσσσσσωω δηλαδή... :crybaby:
Life is like a fast car on an icy road. Brakes don't work, yes I know it, but I step on the gas
Garage punk | Rockabilly | Rock 'n' Roll | Stoner

Άβαταρ μέλους
Drizzt
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Drizzt » 01 Φεβ 2004 02:42

5:00 για να διαβάσεις..... άστα αυτά.....

spookyb52
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από spookyb52 » 01 Φεβ 2004 14:05

Απίστευτο και όμως...

Δυστυχώς ναι... Καταραμένη εξεταστική... :cry:

Βέβαια είναι η πρώτη φορά που το πράττω σε αυτή την εξεταστική (την πάω χαλαρά) τον Σεπτέμβρη που ήμουν και μόνος στο σπίτι σηκωνόμουν συχνά 4:00-4:30 (και έβαζα λίγο Alter για να ξυπνήσω, ξέρεις την πρωϊνή ζώνη.. :) )

Πρίν 20 λεπτά (13:50) έκανα ένα time-out μέχρι τς 16:00 οπου θα ακολουθήσει άλλο ένα δύωρο διάβασμα...

Που θα πάει όμως δε θα τελειώσει? :D :D
Life is like a fast car on an icy road. Brakes don't work, yes I know it, but I step on the gas
Garage punk | Rockabilly | Rock 'n' Roll | Stoner

Απάντηση

Επιστροφή στο “Games (PC, On Line, Console)”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες