Erwtikes apogoiteuseis....

Ας χαλαρώσουμε και λίγο... Aς κουτσομπολέψουμε μια σταλιά, ας πούμε και κανένα ανέκδοτο!

Συντονιστές: theiapythia, Super-Moderators

Άβαταρ μέλους
Cha0s
SysAdmin

Δημοσίευση από Cha0s » 01 Μάιος 2004 11:22

Μήπως πρέπει να ακούσουμε την γνώμη καμιάς κοπέλας;;

Που είστε βρε;;;;;

(Μυρίζομαι κράξιμοοοο χαχαχαχαχα)

Άβαταρ μέλους
Barathrum
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Barathrum » 01 Μάιος 2004 12:21

hahaha xontro kraksimo oxi asteia..

h

tha diksoun anoterotita kai tha stiloun kana post tou tupou

"o kathenas exei tis apopsis tou" klp.. :P

Άβαταρ μέλους
Cha0s
SysAdmin

Δημοσίευση από Cha0s » 01 Μάιος 2004 13:02

Έυκολα!
χαχαχα

Άβαταρ μέλους
Youli
Honorary Member

Δημοσίευση από Youli » 01 Μάιος 2004 16:39

Λοιπόν, μιας που την τελευταία φορά που κοίταξα, ήμουν κοριτσάκι, :P ας πω την γνώμη μου... Κατα πρώτον, εγώ, καλώς ή κακώς, έζησα ερωτική απογοήτευση πριν απο 3 χρόνια περίπου. Ήταν η πρώτη και η τελευταία, αλλά ήταν αρκετή για να με κάνει: α) πιο ώριμη, β) 10 κιλά πιο αδύνατη :lol: και γ) γεμάτη σπυριά σε όλο το σώμα απο τη στεναχώρια.
Θα σας πω το ρεζουμέ, γιατί είναι μεγάλη η ιστορία και κράτησε σχεδόν χρόνο. Μου άρεσε ένα παιδί 3 χρόνια μεγαλύτερο μου. Του άρεσα κι εγώ και αρχίσαμε να κάνουμε πολύ παρέα.. Δεθήκαμε πολύ γρήγορα και θέλαμε κι οι δύο να είμαστε μαζί. Το θέμα είναι τί ήθελα εγώ και τί εκείνος... Εγώ ήθελα μια Normal σχέση, ενώ εκείνος ήθελε «να είμαστε χωρίς να με αγαπάει». Καλό, ε??? :kaloe: Μετά απο άπειρες συζητήσεις αποφασίσαμε να μείνουμε φίλοι (όσο φίλοι μπορούν να είναι 2 άνθρωποι που βλέπουν ο ένας τον άλλον ερωτικά). Με την μόνη διαφορά ότι εκείνος φερόταν ανώριμα και γενικότερα και κάθε φορά που πήγαινα να κάνω μια καινούργια σχέση, ενω εγώ δέχτηκα την καινούργια σχέση του... Μπορεί να με πόναγε η όλη κατάσταση αλλα δεν του έκανα την ζωή κόλαση, σε αντίθεση με εκείνον... Με λίγα λόγια, ήμασταν μαζί σχεδόν όλη μέρα κάθε μέρα, κάναμε τα πάντα μαζί, αλλά δεν ήμασταν "μαζί". Κι όλα αυτά, γιατί όπως έλεγε, αν με αγαπούσε, θα τον πλήγωνα και δεν άντεχε να πληγωθεί... Καλό κι αυτό ε? :kaloe: 2 καλά σας εχω πεί, δεν έχετε παράπονο... :lol: :lol:
Αυτά περί ερωτικής απογοήτευσης...Τώρα για το άλλο θέμα, το μόνο που έχω να πω είναι ότι , η γυναίκα, αν θέλει να μείνει πιστή, θα μείνει, αν δεν θέλει, όπως λέει και ο σοφός λαός μας...και στο μπουκάλι να την βάλεις, θα πάει με τον φελό... :lol: :lol: :lol:

Άβαταρ μέλους
Barathrum
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Barathrum » 02 Μάιος 2004 00:47

bre kai se konserba na thn klisis mesa apo tous porous tou metallou tha thn kanei thn ladia.

daks ego eimai tis apopsis oti kai ta 2 fila exoun akrea simia s'auton ton tomea, apo thn mia oi antres "se pi***o kai thn kanw na min pligotho kai apo thn allh oi ginekes, piga m'auton epidi exei kati pou den exeis..

(tora cm einai..? lefta einai... ? emfanisi einai..? den mou to exoune eksigisi kai se kanenan allon pistebo..:/)

pita efaga ki ego meta apo sxesi pou kratise 6minakia barbata omos, ego prosopika katalaba ti einai o ponokefalos pou simioteo mono ekeinous tous 6 mines me eixe piasi, pote ksana sthn zwh mou den eixa. h kopela htan telios Psycho xoris na uperbalo hthele ta pragmata me enan sigkekrimeno tropo se olous tous tomis me thn paramikri paralagi ginotan fasaria afou eniotha oti einai h korh mou ki ego o pateras ths apo ena simio kai meta kai kaname ikogeniakous kaugades opote.. ebala mprosta ton benzinokinitira, kai thn ekana se high speed, oute Super Fast na eimouna:P

bebea meta apo 3-4 ebdomades pira ena gramma (nai, nai. gramma grammeno me to xeri kai htan sfragismeno me mia stampa apo keri gia na min to aniksi kanenas allos (basilisa h gkomena))
pou egrafe mesa ta esopsixa ths kai prospathontas na dikeologisi thn thesi mou legontas pos "kserw xwrisame epidi eisai toso kalos pou den htheles na dethoume perisotero giati den ginotane outos h allos kai argotera tha htan pio skliro kai xiroteros o xorismos. opote ta pira sto kranio thn pira thl kai ths apantisa polu polu apla

"xorisame epidi mou eprikses ta @@"

kai apo tote den ksanakoustike.

so.. xoris na to thelo mou bgike olo auto opote tsimpiste ki apo mena mia semi-erwtiki-apogohteush..

cheers :P :pint:

Άβαταρ μέλους
Legolas

Δημοσίευση από Legolas » 03 Μάιος 2004 00:16

:oops: :oops: χε χε , sorry φιλε chaos για την παρεξηγηση πιο πριν αλλα απο το avatar τι να συμπερανω?

Anyway , οι γυναικες δεν καταλαβαίνονται με τιποτα όσο ευκολες και αν μας λενε οτι ειναι.... :-? :-?

Άβαταρ μέλους
ThyClub
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από ThyClub » 03 Μάιος 2004 00:51

Ερωτική απογοήτευση μόνο μια Σοφία...

Η σχέση μας ξεκίνησε κάπως έτσι:
Δεν θέλω να σε δεσμέυσω αλλά ο μου αρέσεις πολύ. Δεν ξέρω αν αύριο με δείς πάλι μαζί του...

Συνεχίστηκε κάπως έτσι:

Βασίλη σε έχω ερωτευτεί. Θέλω να μαστε συνέχεια μαζί

και κατέληξε κάπως έτσι:

Έχετε ενα νέο SMS --->

Βασίλη δεν θέλω να με ξαναενοχλήσεις. Είμαι με τον Λάμπρο τώρα. Δεν ένιωσα τίποτα για σένα...
και ενα τηλέφωνο μετά απο 10 λεπτά:
Όσα έγραφε το μήνυμα είναι ψέματα εκτός του οτι είμαι με τον Λάμπρο. Σ'αγαπώ

:o :o :o :o

Αντε τώρα να βρείς άκρη

Δεν κολλάω όμως . Εμπαινε και γοήτευε μου είπε κάποιος και αυτό κάνω :P :P :P :P

Άβαταρ μέλους
Krits
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Krits » 03 Μάιος 2004 07:12

Πραγματικα απιστευτη σχεση με πρωταγωνιστρια μια απιστευτη κοπελια!!!
Ισως να βγαλουμε ακρη απο τις δικες σου απαντησεις στα μηνυματα της....
με σεβασμο!

Άβαταρ μέλους
ThyClub
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από ThyClub » 03 Μάιος 2004 16:24

Τι να απαντήσω σε όλα αυτά;;
Δεν θέλω να σε δεσμέυσω αλλά ο μου αρέσεις πολύ. Δεν ξέρω αν αύριο με δείς πάλι μαζί του...
Κοίτα και εγώ είμαι φρέσκος απο χωρισμό αλλά δεν θέλω να το σκέφτομαι.
Βασίλη σε έχω ερωτευτεί. Θέλω να μαστε συνέχεια μαζί
:bouncy: :kaloe: ----> Αυτό ήταν συναίσθημα :wink:
Βασίλη δεν θέλω να με ξαναενοχλήσεις. Είμαι με τον Λάμπρο τώρα. Δεν ένιωσα τίποτα για σένα...
Δεν πρόλαβα να απαντήσω και:
Όσα έγραφε το μήνυμα είναι ψέματα εκτός του οτι είμαι με τον Λάμπρο. Σ'αγαπώ
:o :o :o ----> και αυτό συναίσθημα

Τέσπα δεν κολλάω. Βρεθήκαμε 2-3 φορές απο τότε. Το καταλαβαίνω οτι γουστάρει ακόμη αλλά γουστάρει και τον άλλο.

Το τρίγωνο των βερμούδων;;; :lol: :lol: :lol: :lol:

Άβαταρ μέλους
Krits
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Krits » 04 Μάιος 2004 11:37

Profanws i kopelia den kserei ti thelei....Den kserw ti xaraktiras eisai alla toulaxiston egw den tha epetrepa ksana na me paiksei me auton ton tropo!
Eimai tupos pou ta piswgurismata se mia sxesi me kanoun na ksanakollaw kai na trexw san skulaki....Bebaia eutuxws den to exw pathei akoma kai euxomai na min ginei pote!(apla kserw ton euato mou..)tha einai i katastrofi mou!!!!
:hammer: :hammer: :hammer:

Άβαταρ μέλους
Barathrum
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Barathrum » 04 Μάιος 2004 13:30

katholou kakh idea ThyClub gia to trigono twn bermoudwn.. foreste kai oi 3 apo mia bermouda kathiste etsi oste na sximatisete trigono kai sizitiste to orima :P

Άβαταρ μέλους
hik-hok
Reporter
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από hik-hok » 04 Μάιος 2004 14:41

ThyClub έγραψε:Βρεθήκαμε 2-3 φορές απο τότε. Το καταλαβαίνω οτι γουστάρει ακόμη
χούφτως την!! :wink: χούφτως την!! :wink:
Εικόνα

Άβαταρ μέλους
ThyClub
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από ThyClub » 04 Μάιος 2004 18:14

katholou kakh idea ThyClub gia to trigono twn bermoudwn.. foreste kai oi 3 apo mia bermouda kathiste etsi oste na sximatisete trigono kai sizitiste to orima
Εγώ λέω να βάλει όλες τις βερμούδες ο τύπος και να πάει να φάει κανα τρίγωνο πανοράματος και εγώ με τη Σοφία να φάμε ο ένας τον άλλο :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

Αυτό είναι το μόνο σωστό τρίγωνο :wink:
χούφτως την!! χούφτως την!!
Α καλά... είσαι λίγο πίσω :P :P :P :P :P
:wink:

Άβαταρ μέλους
Barathrum
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Barathrum » 04 Μάιος 2004 19:06

ThyClub έγραψε:Α καλά... είσαι λίγο πίσω :P :P :P :P :P
:wink:
nomizo den kanei na poume ti tha ths kaneis :-?

Άβαταρ μέλους
ThyClub
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από ThyClub » 04 Μάιος 2004 23:39

Το είσαι πίσω κολλάει χρονικά και όχι τροπικά.

δλδ πράγματα που έχουν γίνει. Και πράγματα που δεν λέει πια να γίνουν. :wink:

Απάντηση

Επιστροφή στο “Χαλαρά κι Ανάλαφρα”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες