Πολλά προβλήματα στην σελίδα μου

Βοήθεια λύσεις και νέα από τον χώρο των open source ή έτοιμων εφαρμογών που έχουν φτιαχτεί με την PHP όπως oscommerce, κ.α.

Συντονιστές: WebDev Moderators, Super-Moderators, PHP Moderators

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
AGRI0GATOS
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από AGRI0GATOS » 11 Φεβ 2004 21:38

Τα προβλήματα που αντιμετωπίζω στην σελίδα μου είναι πολλά και με έχουν αγανάκτηση.

Πρώτο πρόβλημα που είναι με το Login. Είναι κάποιες φορές όχι πάντα που όταν στην αρχική σελίδα παω να κάνω Login και δίνω κανονικά το username και το pass κάνει να μπει και με βγάζει πάλι στην αρχική σελίδα χωρίς να είμαι μέσα. Άμα όμως παω από τις επιλογές modules ο λογαριασμό σας και κάνω από εκεί Login με βάζει κανονικά. Να πω εδώ ότι το block που έχω στην αρχική είναι το info user που έχει από μόνο του το php nuke.Μπορεί να καταλάβει κανείς τι γίνετε?

Άλλο πρόβλημα είναι ότι ενώ η σελίδα δούλευε κανονικά κάποια στιγμή άρχισε και έβγαζε κινέζικα στην αρχική σελίδα και εξαφανίστηκαν όλα τα block και τα θέματα δεν τα έβγαζε στην αρχική καθόλου

Ευχαριστώ

Άβαταρ μέλους
Nidas
Honorary Member

Δημοσίευση από Nidas » 11 Φεβ 2004 21:55

de pistevo na eiparxei kaliteri lysi!!!!!
BGALE TO PHPNUKE :wink:
Ean de to bgaleis mia zoi tha exeis
problimata..

Άβαταρ μέλους
cvoodan
Honorary Member

Δημοσίευση από cvoodan » 12 Φεβ 2004 17:35

Gianni sto eipa apo tin arxi k gw auto... K gw eixa vare8ei ta provlimata tou kai to paratisa... Aksizei mono an eisai pro8imos na ka8ese ores kai na psaxneis na vreis tin ka8e ***** poy sou bgazei...
Εικόνα

Άβαταρ μέλους
Cha0s
SysAdmin

Δημοσίευση από Cha0s » 12 Φεβ 2004 21:01

Nidas έγραψε:de pistevo na eiparxei kaliteri lysi!!!!!
BGALE TO PHPNUKE :wink:
Ean de to bgaleis mia zoi tha exeis
problimata..
Κάποια ουσιαστική απάντηση επί του θέματος έχεις να δώσεις;

Η γνώμη σου καλή και αποδεκτή αλλά δεν ερωτήθηκε αν είναι καλό ή όχι το Nuke...

Άβαταρ μέλους
gaucho
Honorary Member

Δημοσίευση από gaucho » 13 Φεβ 2004 08:54

AGRI0GATOS έγραψε:Τα προβλήματα που αντιμετωπίζω στην σελίδα μου είναι πολλά και με έχουν αγανάκτηση.

Πρώτο πρόβλημα που είναι με το Login. Είναι κάποιες φορές όχι πάντα που όταν στην αρχική σελίδα παω να κάνω Login και δίνω κανονικά το username και το pass κάνει να μπει και με βγάζει πάλι στην αρχική σελίδα χωρίς να είμαι μέσα. Άμα όμως παω από τις επιλογές modules ο λογαριασμό σας και κάνω από εκεί Login με βάζει κανονικά. Να πω εδώ ότι το block που έχω στην αρχική είναι το info user που έχει από μόνο του το php nuke.Μπορεί να καταλάβει κανείς τι γίνετε?

Άλλο πρόβλημα είναι ότι ενώ η σελίδα δούλευε κανονικά κάποια στιγμή άρχισε και έβγαζε κινέζικα στην αρχική σελίδα και εξαφανίστηκαν όλα τα block και τα θέματα δεν τα έβγαζε στην αρχική καθόλου

Ευχαριστώ
mipws xeis kanena firewall na trexei apo pisw i exeis apenergopiisi ta mpiskota?

Άβαταρ μέλους
AGRI0GATOS
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από AGRI0GATOS » 13 Φεβ 2004 10:42

oxi den exw.to provlima me to login diorthothike me ena koufo isos tropo.evgala to block user info pou exei ensomatomeno to nuke kai evala ena allo block gia login to opoio omos ama to valw pano deksia den doulevei alla ama to valw pano aristera doulevei.einai ena koufo pragma pou egw den mporw na katalavw.mipos pazei tipota komatiko logo ton eklogon? lol :P

Απάντηση

Επιστροφή στο “PHP έτοιμες εφαρμογές”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης