O kosmos xanete kai to m*** xtenizete

Ας χαλαρώσουμε και λίγο... Aς κουτσομπολέψουμε μια σταλιά, ας πούμε και κανένα ανέκδοτο!

Συντονιστές: theiapythia, Super-Moderators

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
gaucho
Honorary Member

O kosmos xanete kai to m*** xtenizete

Δημοσίευση από gaucho » 26 Φεβ 2004 13:51

ΕΚΤΑΚΤΗ ΕΙΔΗΣΗ

Κυρίες και κύριοι διακόπτουμε τη συγγραφή αυτού εδώ του άρθρου γιά να σας μεταδώσουμε μιά έκτακτη
είδηση:Με έντονους πόνους στην κοιλιακή χώρα έφτασε πρίν από λίγο στο ιατρικό κέντρο του Αμαρουσίου
η Άνννα Βίσση.Σύμφωνα με αποκλειστικές πληροφορίες η γνωστή τραγουδίστρια παρουσίασε έντονα συμπ-
τώματα διάρροιας αφού πρώτα είχε φάει μιά διπλή πίτα γύρο με απ'όλα χωρίς πατάτες.Από ώρα σε ώρα α-
ναμένουμε το πρώτο ιατρικό ανακοινωθέν από τους θεράποντες ιατρούς...Θα συνδεθούμε τώρα με το ιατρι-
κό κέντρο αλλά και με το σπίτι της δημοφιλούς τραγουδίστριας.Στο ιατρικό κέντρο βρίσκεται ο ρεπόρτερ μας
ο Μελέτης Αμελέτητος ο οποίος θα μας δώσει τις πρώτες πληροφορίες,Μελέτη καλησπέρα...
-Καλησπέρα Δημήτρη κυρίες και κύριοι από το ιατρικό κέντρο Αμαρουσίου όπου πριν από περίπου μισή ώρα
έφτασε εδώ με συμπτώματα διάρροιας η Άννα Βίσση.Σύμφωνα με τις πρώτες πληροφορίες ένα σουβλάκι και
συγκεκριμένα μιά διπλή πίτα με γύρο απ'όλα άνευ πατατών προκάλεσε τη διάρροια αυτή στη δημοφιλή μας
τραγουδίστρια.Το σουβλάκι αυτό,υπολείμματα του οποίου στάλθηκαν στην ασφάλεια γιά τοξικολογικές ανα-
λύσεις,αγόραζε καθημερινά η γνωστή τραγουδίστρια από τη ψησταριά "Καραβαγγέλας" στην Εκάλη στα πλαί-
σια της δίαιτας της.Η σημερινή όμως μερίδα ήταν μοιραία και της προκάλεσε ακατάσχετη διάρροια που αυτή
την στιγμή προσπαθούν,καταβάλοντας υπεράνθρωπες προσπάθειες,οι γιατροί να τη σταματήσουν.Σε λίγη ώ-
ρα θα εκδοθεί το πρώτο ιατρικό ανακοινωθέν ενώ κοντά στην αγαπημένη τραγουδίστρια βρίσκονται ο Νίκος
Καρβέλας και το νέο της αμόρε το ανήλικο μανεκέν μόλις δωδεκάμιση ετών Παναγιωτάκης συνοδευόμενος α-
πό τη μαμά του το μπαμπά του και τον μάνατζερ του.Να συμπληρώσουμε επίσης ότι ο ιδιοκτήτης της ψηστα-
ριάς Λίνος Καραβαγγέλας αναζητείται από την αστυνομία η οποία έχει εξαπολύσει ανθρωποκυνηγητό γιά τη
σύλληψη του.Ας ακούσουμε όμως τι δήλωσε ο Νίκος Καρβέλας πρίν από λίγο αποκλειστικά στη κάμερα της
Αντίδρασης:
-Εγώ καθόμουν στο πιάνο και συνέθετα ένα νέο τραγούδι με τίτλο "αγάπη ξέκωλη".Η Άννα ήταν στο σαλόνι
και έπαιζε με το Παναγιωτάκη τρώγοντας το σουβλάκι της.Κάποια στιγμή κάτι μου μύρισε άσχημα.Υπέθεσα
ότι ο Παναγιωτάκης είχε χεστεί και είπα στην Άννα να τον αλλάξει.Νίκο μου λέει δεν χέστηκε ο Παναγιωτά-
κης εγώ χέστηκα απάνω μου και μάλιστα λέρωσα και το τζίν το Αρμάνι που πήρα από το Μιλάνο ενάμιση ε-
κατομμύριο.Παράτησα το πιάνο και έτρεξα αμέσως κοντά της αλλά η μυρωδιά ήταν βαριά και δεν αντέχον-
ταν.Πήγαινε γρήγορα στην τουαλέτα της είπα και έτρεξα μαζί με τον Παναγιωτάκη προς την έξοδο.Περιτό να
σας πω ότι οι κραυγές αλλά και οι εξαερώσεις της Άννας ακούστηκαν από τη Λυκόβρυση μέχρι το Διόνυσο
ενώ από τη βρώμα η αστυνομία εκκένωσε την περιοχή σε ακτίνα εικοσιπέντε χιλιομέτρων.Τα υπόλοιπα είναι
γνωστά καλέσαμε ασθενοφόρο από το ιατρικό και την έφερε εδώ.

Ο ΕΛΕΕΙΝΟΣ ΚΑΤΑΖΗΤΟΥΜΕΝΟΣ ΣΟΥΒΛΑΤΖΗΣ
Εικόνα

-Να ευχαριστήσουμε τον καλό μας ρεπόρτερ τον Μελέτη τον Αμελέτητο και να πάμε στο σπίτι της Άννας
Βίσση στην Εκάλη εκεί όπου βρίκεται η Σούζυ Τοντσούζη.Σούζυ απ'ότι μπορώ να καταλάβω από το μανταλά-
κι που έχεις στη μύτη η κατάσταση πρέπει να είναι αφόρητη.
-Πράγματι Δημήτρη κυρίες και κύριοι βρισκόμαστε στη τουαλέτα της δημοφιλούς τραγουδίστριας όπου θα
παρακαλέσω τον καμεραμάν μας να ανοίξει το πλάνο γιά να δείτε την εικόνα: η τουαλέτα είναι όλη σοφατισ-
μένη από το υλικό της κενώσεως της διεθνούς φήμης καλλιτέχνιδος.Ένα καφετί παχύρευστο υγρό έχει σκε-
πάσει σχεδόν τα πάντα στην τουαλέτα ενώ η μυρωδιά είναι αφόρητη.Κομμάτια από τη διπλή πίτα γύρο χω-
ρίς πατάτες είναι διασκορπισμένα τριγύρω,κρεμμύδια,ντομάτες,κρέας,μιά απίστευτη εικόνα που θυμίζει επί-
θεση Παλαιστινίου καμικάζι στο κέντρο της Ιερουσαλήμ.Έχουμε όμως κοντά μας τη Φιλιππινέζα οικιακή βοη-
θό της Άννας Βίσση την Κορασόνε Σιγκάικα γιά να μας διηγηθεί όλα όσα είδε.Κορασόνε σε ακούμε:
-Το κυρία Άννα ήτονε σαλόνι μαζί κύριο Νίκος και μικρό Παναγκιώτη.Κυρία έτρωγκε σοβλάκι ντιπλό κάτε μέρα
κυρία τρώει σοβλάκι.Τότε εγκώ μυρίζει κάτι πολύ βρωμάει και κυρία Άννα πάγει τοαλέτα και αρκίζει πρίτς και
πρίτς και φωνάζει βοήτεια έντερο μου έφυγκεεεεε.Μιτά ήρτε αστινοφόρο πάρει κυρία πήρε κυρία και φύγκει.
-Ευχαριστούμε πολύ την Κορασόνε Δημήτρη δεν ξέρω εάν θέλεις να ρωτήσεις κάτι άλλο.

Η ΦΙΛΙΠΠΙΝΕΖΑ ΟΙΚΙΑΚΗ ΒΟΗΘΟΣ ΑΚΟΜΗ ΚΑΘΑΡΙΖΕΙ

Εικόνα
-Όχι Σούζυ σε ευχαριστούμε πολύ θα πάμε τώρα στην ψησταριά "Καραβαγγέλας" εκεί από όπου η δημοφιλής
τραγουδίστρια αγοράζει καθημερινά τη διπλή πίτα γύρο η οποία σήμερα παρολίγον να αποβεί μοιραία.Είναι ο
ρεπόρτερ μας ο Φρίξος Φρικτός ο οποίος έχει μαζί του τον διανομέα ο οποίος παρέδωσε το σουβλάκι στο σ-
πίτι της Άννας Βίσση.Φρίξο......
-Καλησπέρα Δημήτρη καλησπέρα κυρίες και κύριοι βρισκόμαστε έξω από τη ψησταριά "Καραβαγγέλας" η ο-
ποία όπως βλέπετε είναι περικυκλωμένη από ισχυρές αστυνομικές δυνάμεις μιάς και περίπου εκατό νεαρά κο-
ριτσάκια έχουνε μαζευτεί εδώ με απειλητικές διαθέσεις.Φωνάζουν συνθήματα όπως "κερατά Καραβαγγέλα
πήγε αίμα την κοπέλα" και "σουβλατζή είσαι μιά λέρα πάει η διεθνής καριέρα".Δίπλα μου έχω το παιδί που κά-
νει διανομή στην ψησταριά και πήγε σήμερα το σουβλάκι στην Άννα Βίσση.Είναι ο Μιχάλης Παπαχάλης αδιό-
ριστος καθηγητής φιλόλογος ο οποίος θα μας κάνει μιά συνταρακτική αποκλειστική αποκάλυψη.Μιχάλη πες
μας εχτές ποιά ήρθε εδώ στην ψησταριά.
-Ναι γειά σας ονομάζομαι Μιχάλης Παπαχάλης είμαι αδιόριστος φιλόλογος δουλεύω εδώ και δυό μήνες εδώ
στου "Καραβαγγέλα" και θέλω πρίν αποκαλύψω ποιά ήρθε εχθές στη ψησταριά να αποκαλύψω και ότι το α-
φεντικό με έστελνε στη λαική την ώρα που έκλεινε να μαζεύω ότι περίσευε από ντομάτες,κρεμύδια,πατάτες
και άλλα ζαρζαβατικά και είναι θαύμα πως δεν έχουμε θρηνήσει θύματα.Επίσης αποκαλύπτω ότι η κυρία Βίσ-
ση ποτέ δε μου είχε δώσει μπουρμπουάρ και ότι ο κύριος Καρβέλας μιά μέρα με είχε πλακώσει στις μπουνιές
επειδή τον ξύπνησα.Όσο γιά το ποιά ήρθε εχτές στην ψησταριά και συνάντησε μυστικά τον κύριο Καραβαγ-
γέλα αποκαλύπτω ότι ήταν η Κάιλι Μινόγκ.
-Είστε σίγουρος κύριε Παπαχάλη γι'αυτό που λέτε; Εάν ισχύει πρόκειται γιά μιά τρομερή είδηση και αποκάλυ-
ψη.
-Μάλιστα,είμαι εκατό τις εκατό σίγουρος.Ήρθε εδώ εχτές το μεσημέρι μαζί με κάποιον σωματώδη τύπο φο-
ρούσε μαντήλι στο κεφάλι και είχε ύψος ένα και είκοσι.Κλείστηκαν με το αφεντικό μέσα στην αποθήκη και ε-
γώ πήγα και έστησα αυτί.Την άκουσα να του λέει:"άι γουόντ του ντιστρόι χέρ μίστερ Karavagelas άι χέιτ χέρ
άιλ γκίβ γιού ε λότ όφ μάνει άι νόου σί ίτς εβρυντέι souvlaki φρόμ γιού πλίζ μίστερ Karavagelas χέλπ μι σέιβ
μάι καρίερ".Πρέπει να του έδωσε πολλά χρήματα γιά να της βάλει κάποιο δηλητήριο μέσα στο σουβλάκι ικανό
τον έχω έχει στείλει τόσους και τόσους στο νοσοκομείο εκεί θα κώλωνε;

Η ΚΑΙΛΙ ΜΙΝΟΓΚ ΕΝΩ ΜΙΜΕΙΤΑΙ ΞΕΔΙΑΝΤΡΟΠΑ ΤΗΝ ΑΝΝΑ ΒΙΣΣΗ
-Είναι τρομερό αυτό που ακούγετε ποιός θα το πίστευε ότι η Κάιλι Μινόγκ θα έφτανε σε τέτοιο σημείο να πλη-
ρώσει το σουβλατζή της Άννας Βίσση γιά να βάλει δηλητήριο στο σουβλάκι της.Σίγουρα η διεθνής καριέρα της
δημοφιλούς τραγουδίστριας έχει πειράξει και τρομάξει πολλές τραγουδίστριες της διεθνούς σκηνής,πάντα οι
εχθροί αυτού εδώ του έθνους καραδοκούσαν να κοντύνουν όποιο κεφάλι τολμούσε να σηκωθεί ψηλά.Να πάμε
όμως τώρα στο ιατρικό κέντρο γιά να ακούσουμε το ιατρικό ανακοινωθέν...Μελέτη...
-Αυτή τη στιγμή ο θεράπων ιατρός της κυρίας Βίσση Ευριπίδης Τέζας θα μας ενημερώσει γιά την πορεία της
υγείας της τον ακούμε.....
-Η κυρία Βίσση εισείχθει στις πέντε και εικοσιδύο το απόγευμα στο νοσοκομείο μας με καθολική αποκόλληση
του πρωκτέου εντέρου,αιμοραγική διάρροια και ακατάσχετη εξαέρωση.Αιτία η κατανάλωση σουβλακίου και
συγκεκριμένα μιάς διπλής πιτός μετά γύρου απ'όλα άνευ γεώμηλου.Έγινε πλύση στομάχου,πλύση τουαλέτας
και πέριξ τοίχων,και της χορηγήθηκε φαρμακευτική αγωγή.Η κατάσταση της είναι σταθερή και δεν υπάρχει
πλέον κανένας κίνδυνος επιπλοκής.Επόμενο ανακοινωθέν θα εκδοθεί αύριο το πρωί στις έντεκα.Σας ευχαρισ-
τώ.
-Φαίνεται λοιπόν ότι όλα εξελίσονται αισίως γιά την Άννα Βίσση και την υγεία της ενώ τώρα μένει να συλληφ-
θεί ο ιδιοκτήτης της ψησταριάς γιά να δούμε εάν όντως αυτά που αποκάλυψε αποκλειστικά ο ντελίβερυ στην
κάμερα μας σχετικά με την επίσκεψη της Κάιλι Μινόγκ στο σουβλατζίδικο και τη συνομιλία της με τον Καρα-
βαγγέλα,είναι αλήθεια.Θα επανέρθουμε σε λίγο στο ίδιο θέμα ας συνεχίσουμε τη συγγραφή του άρθρου.....

Δημήτρης Τριάντης
apo to antidrasi.gr pou tou to kleisane

Απάντηση

Επιστροφή στο “Χαλαρά κι Ανάλαφρα”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες