Η γνώμη σας για το OASIS FRANCOPHONE

Θέλετε την γνώμη των άλλων για την σελίδα σας; Τότε βρίσκεστε στο σωστό μέρος.

Συντονιστές: WebDev Moderators, Super-Moderators

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
helen
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από helen » 28 Φεβ 2004 01:50

Σας καλώ να δείτε το site OASIS FRANCOPHONE: http://www.helen.gr.st για τους παρακάτω λόγους. Το πρώτο είναι ποιότητα που προσφέρει για όσους ενδιαφέρονται για τα γαλλικά και κύριους στους φοιτητές που σκοπεύουν να κάνουν μεταπτυχιακές σπουδές σε μια γαλλόφωνη χώρα, θα βρούνε εκτός από πολλά links μια online βιβλιοθήκη με σημαντικά έργα, τα πανεπιστημιακά ζωντανά μαθήματα με ήχο και βίντεο και πολλές εξυπηρετήσεις. Αλλά και οι έλληνες που δεν ξέρουν γαλλικά μπορούν να χρησιμοποιούν την υπηρεσία E-cards για την αλληλογραφία τους, με θέμα τους Ολυμπιακούς αγώνες. όλες οι κάρτες αυτές έχουν εντυπωσιακά effects δική μου δημιουργία και επίσης όσοι θέλουν τους καλώ να υπογράψουν την αίτηση του British Committee for the restitution of the Parthenon Marbles για την επιστροφή των μαρμάρων.

Άβαταρ μέλους
greekbytes
WebDev Moderator
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από greekbytes » 28 Φεβ 2004 18:07

Η πρώτη σελίδα είναι κατα τη γνώμη μου πολύ "βαριά" σε σχέση με το περιεχόμενο της. Μερικές υποσελίδες που είδα (δεν ξέρω γαλλικά) είχαν άλλα χρώματα, άλλο μενου κλπ. Καλύτερα να υπάρχει ένα ίδιο design για όλες τις σελίδεσ του site. Πρόσεχε λιγάκι τα μεγάλα borders , απόφευγε τα πολλά java applets και τα έντονα backrounds πίσω από το περιεχόμενο . Καλή συνέχεια

Απάντηση

Επιστροφή στο “Θέλω την γνώμη σας για την Σελίδα μου...”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες