Βοήθεια νομίζω ότι έπιασα ιο

Προβλήματα που αντιμετωπίζουμε χρησιμοποιώντας τα Windows και τα προγράμματά τους. Νέα & ειδήσεις.

Συντονιστές: Super-Moderators, Software & Hardware Moderators

Απάντηση
woudoulis

Δημοσίευση από woudoulis » 25 Δεκ 2001 10:35

Ο gypas μου πρότεινε να κατεβάσω το washer.exe απο το Internet ώστε να καταφέρω να σβύσω το index.dat.Εχτές δούλεψε μια χαρά και ήμουν πολύ χαρούμενος.Σήμερα όμως το πρωί γιορτάδα μέρα πάω μες την τρελλή χαρά να ανοίξω το pc και αρχίζει να γεμίζει παράθυρα με την εξής σημείωση "acess violation at address 004ciaci in module washer.exe read of address ffffffff" Τι να κάνω;έπιασε ιο; Ανοιγε παράθυρα αυτό και εγώ παιδευόμουν να βρώ το πρόγραμμα να το σβύσω.Το έκανα delete και μου έλεγε ότι δεν μπορεί γιατί το χρησιμοποιεί αυτή τη στιγμή το windows.Το έκανα scan αλλά δεν βρήκε κάποιο virus.Εκανα shutdown και το ξανάνοιξα και δεν μου το έκανε.Τρομοκρατημένος όμως θέλησα να το σβύσω και πάλι μου έβγαζε ότι δεν μπορώ.Τι να κάνω;Φοβάμαι μη τυχόν κλείσω το pc και δεν μπορέσω να ξαναμπώ.Πανικοβλήθηκαααααααα

Άβαταρ μέλους
cordis
Administrator, [F|H]ounder, [C|S]EO
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από cordis » 25 Δεκ 2001 15:18

trekse to programma msconfig apo toy Start>Run... kai pigene sto TAB poy leei startup kai bgale ayto to programma apo ekei...<P><P>------------------
---
<B>John Sclavos</B>
<A HREF="http://www.freestuff.gr" TARGET=_blank>freestuff.gr</A>
<A HREF="http://www.way.gr" TARGET=_blank>way.gr</A>

woudoulis

Δημοσίευση από woudoulis » 25 Δεκ 2001 22:28

<BLOCKQUOTE><font size="1" face="Verdana, Arial">quote:</font><HR>Originally posted by John Sclavos:
<B>trekse to programma msconfig apo toy Start>Run... kai pigene sto TAB poy leei startup kai bgale ayto to programma apo ekei...<P></B><HR></BLOCKQUOTE>Ευχαριστώ.Πήγα αλλά δεν ήταν εκεί το συγκεκριμένο πρόγραμμα.Αχ...τι να κάνω...ήταν σίγουρα ιός;Τι γκαντεμιά....Δεν ξανακατεβάζω τίποτα μου φαίνεται.Εχείς καμμιά άλλη ιδέα;Ευχαριστώ πολύ<P>

Απάντηση

Επιστροφή στο “Windows Software Guide”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης