DVD problems

Προβλήματα που αντιμετωπίζουμε χρησιμοποιώντας τα Windows και τα προγράμματά τους. Νέα & ειδήσεις.

Συντονιστές: Super-Moderators, Software & Hardware Moderators

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
mitsos

DVD problems

Δημοσίευση από mitsos » 18 Ιαν 2002 18:29

Πρόσφατα έβαλα DVD στο pc μου αλλά δεν πάιζει όταν βάζω μια DVD ταινία!Μάλλον μου το βάλανε χωρίς πρόγραμμα!Που μπορώ να βρω ένα και καλό πρόγραμμα και φυσικά δωρεάν και ολοκληρωμένο?

nastasia07

DVD problems

Δημοσίευση από nastasia07 » 21 Ιαν 2002 17:42

<BLOCKQUOTE><font size="1" face="Verdana, Arial">quote:</font><HR>Originally posted by mitsos:
<B>Πρόσφατα έβαλα DVD στο pc μου αλλά δεν πάιζει όταν βάζω μια DVD ταινία!Μάλλον μου το βάλανε χωρίς πρόγραμμα!Που μπορώ να βρω ένα και καλό πρόγραμμα και φυσικά δωρεάν και ολοκληρωμένο?</B><HR></BLOCKQUOTE>
pantou! mporeis na to breis apo gnostous, filous, alla kai apo to internet (ligo trabigmeno giati thelei poly ora katevasma. an exeis to media player ton windows (to briskeis kai se cd periodikon) kaneis poly aneta ti douleia sou. kata ti gnomi mou prospathise na breis to power dvd, einai to kalytero!

masife

DVD problems

Δημοσίευση από masife » 23 Ιαν 2002 19:39

den 3ero alla ego osa dvds pira ektos apo tin tainia eixan egkatestimeno epano sto dvd to pcfriendly dvd .Auto to programma se voitha na paizeis ta dvd

Απάντηση

Επιστροφή στο “Windows Software Guide”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες