ΧP MILLENIUΜ ΜΑΖΙ ΜΠΑΧΑΛΟ ΗΕLP ME PLEASE

Προβλήματα που αντιμετωπίζουμε χρησιμοποιώντας τα Windows και τα προγράμματά τους. Νέα & ειδήσεις.

Συντονιστές: Super-Moderators, Software & Hardware Moderators

Απάντηση
immortal

Δημοσίευση από immortal » 18 Μαρ 2004 16:38

ΓΕΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΠΡΩΤΑ ΑΠΟ ΟΛΑ ΕΙΜΑΙ ΝΕΟΣ ΕΔΩ !

ΕΧΩ WINDOWS ΜILLENIUM ΚΑΙ ΔΑΝΕΙΣΤΗΚΑ ΑΠΟ 1 ΦΙΛΟ ΤΑ XP ΤΑ ORIGINAL KAI TA ΠΕΡΑΣΑ ΜΗΝ ΞΕΡΟΝΤΑΣ ΟΤΙ ΙΣΧΥΟΥΝ ΓΙΑ ΤΟΝ ΜΟΝΙΜΟ ΚΑΤΟΧΟ ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΟΤΙ ΘΕΛΟΥΝ ΚΑΙ ΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΣΗ ΜΕΣΩ ΝΕΤ..

ΤΩΡΑ ΣΤΟΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ ΜΟΥ ΕΧΩ ΚΑΙ ΤΑ ΧP (ΠΟΥ ΣΕ 1 ΜΗΝΑ ΘΑ ΚΛΕΙΔΩΣΟΥΝ) ΚΑΙ ΤΑ ΜΙΛΛΕΝΙΟΥΜ .. ΜΠΑΧΑΛΟ

ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΕΠΕΓΚΑΤΑΣΤΗΣΩ ΤΑ ΧP? AN ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ PLEASE AΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕΙ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΦΡΙΚΑΡΕΙ :(

ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΦΟΡΜΑΤ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΑΛΛΑ ΟΥΤΕ ΑΥΤΟ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ...
(ΨΙΛΟΑΣΧΕΤΙΛΑ ΕΙΜΑΙ)

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΠΡΟΚΑΤΑΒΟΛΙΚΑ !

Άβαταρ μέλους
Nkapa
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Nkapa » 18 Μαρ 2004 16:45

Δυστυχώς είναι λειτουργικό δεν ειναι πρόγραμμα για να πας να το κανεις απεγκατάσταση. Η μόνη λύση σωστή και για να δουλέψει κανονικά το μηχάνημά σου είναι το format και η εγκατάσταση ενός μόνο λειτουργικού. Συμβουλή μου απέφυγε τα ME είναι πολύ χάλια λειτουργικό. Αν δε πάθεις δε θα μάθεις... :wink:

immortal

Δημοσίευση από immortal » 19 Μαρ 2004 21:06

Nkapa έγραψε:Δυστυχώς είναι λειτουργικό δεν ειναι πρόγραμμα για να πας να το κανεις απεγκατάσταση. Η μόνη λύση σωστή και για να δουλέψει κανονικά το μηχάνημά σου είναι το format και η εγκατάσταση ενός μόνο λειτουργικού. Συμβουλή μου απέφυγε τα ME είναι πολύ χάλια λειτουργικό. Αν δε πάθεις δε θα μάθεις... :wink:

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ NKAPA !

ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΦΟΡΜΑΤ ΜΟΝΟΣ ΜΟΥ Η ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΠΑΩ ΣΕ ΤΕΧΝΙΚΟ ?

ΤΙ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΙΔΕΑ ΟΥΤΕ ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ... ΑΝ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΣ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙ ΤΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ..

THANKS...

Άβαταρ μέλους
Nkapa
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Nkapa » 19 Μαρ 2004 23:34

Καλύτερα να πας κάπου να σου το φτιάξουν ενδέχεται να σου παρουσιαστούν προβλήματα σε οδηγούς και αν δεν έχεις εμπειρία απο τέτοια μπορεί να τα κάνεις χειρότερα τα πράγματα.

immortal

Δημοσίευση από immortal » 20 Μαρ 2004 06:07

Nkapa έγραψε:Καλύτερα να πας κάπου να σου το φτιάξουν ενδέχεται να σου παρουσιαστούν προβλήματα σε οδηγούς και αν δεν έχεις εμπειρία απο τέτοια μπορεί να τα κάνεις χειρότερα τα πράγματα.

Αυτο θα κάνω διαφορετικά αν το αναλάβω εγώ θα μείνω χωρίς υπολογιστή.. :(

Ευχαριστώ και πάλι... :)

Άβαταρ μέλους
cracker

Δημοσίευση από cracker » 23 Μαρ 2004 13:14

εντωμεταξύ βλέπω ότι γίνετε πολύς ντόρος για την ενεργοποίηση των ΧΡ. ρε παιδιά καταρχήν γιατί δεν βάζετε τα prof που είναι και καλύτερα και δεν θέλουν και ενεργοποίηση?

επίσης ψάξτε λίγο στο ίντερνετ και βρείτε ένα f*** c***k από τα εκατομμύρια που υπάρχουν να τελειώνουμε με αυτήν την ιστορία.

ή ακόμα πάρτε τηλέφωνο και ας είναι κόπια το σιντί σας. σιγά να μην κάτσει να ασχοληθεί η Microsoft με το ποιος βάζει κόπιες και ποιος όχι. άσε που δεν μπορεί να σας βρει ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ. ακόμα και αν δανειστήκατε το γνήσιο σιντί από τον φίλο σας ο οποίος έχει ενεργοποιήσει τα ΧΡ του δεν υπάρχει πρόβλημα. δεν ασχολούνται με τέτοια πράγματα οι άνθρωποι. το κάνανε για λόγους διαφήμισης και για χιλια δυο πράγματα εκτός από το να βρουν ποιος έχει αντεγραμμένο λειτουργικό.

για να τελειώνει αυτή η ιστορία βάλτε τα Prof.

Άβαταρ μέλους
Krits
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Krits » 23 Μαρ 2004 15:49

megale bres mia disketa ekkinisis twn windows 98 apo enan filo sou kai balti mesa prin anoikseis to pc....meta anoikse to kai epelekse tin katigoria "without cdrom support "....otan tha se bgalei se ms dos prompt tha grapseis "format c:" meta tha epilekseis yes kai ola tha ginoun mona tous....meta kane epanekinisi to pc kai bale mesa to cd twn xp.apo ekei kai pera gnwrizeis fantazomai...
me ektimisi!

Απάντηση

Επιστροφή στο “Windows Software Guide”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες