Δωρεάν σύνδεση στο Internet από την freetone.

Προβληματισμοί και ανταλλαγή ιδεών από την Επικαιρότητα και διάφορα άλλα θέματα.

Συντονιστής: Super-Moderators

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
cordis
Administrator, [F|H]ounder, [C|S]EO
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από cordis » 08 Μαρ 2001 12:54

Νέος παίκτης στον αγώνα των δωρεάν υπηρεσιών και χωρίς, προς το παρών τουλάχιστον, να μας εμφανίζει, τις γνωστές πια, διαφημιστικές καταχωρίσεις της X-treme. <P>Αυτό δε πιστεύω να κρατήσει και για πολύ, αλλιώς θα τεθεί πολύ γρήγορα θέμα επιβίωσής της.<P>Το θέμα, αυτή την στιγμή πάντως, είναι ότι δεν ξέρω εάν κάποιος έχει συνδεθεί με επιτυχία για να δοκιμάσει τις ταχύτητες που προσφέρει.. και τουλάχιστον δεν έχει πάρει το μάτι μου κάποια ένδειξη στην σελίδα τις ότι βρίσκεται σε δοκιμαστική λειτουργία..
<P>------------------
---
<B>John Sclavos</B>
<A HREF="http://www.freestuff.gr" TARGET=_blank>freestuff.gr</A>

alain

Δημοσίευση από alain » 13 Μαρ 2001 19:59

Εγω κατάφερα να συνδεθώ σε ώρες και ημέρες που δεν υπάρχει traffic.
Δηλαδή 07.30 με 08.30 το πρωί και κάποιες Κυριακές μεσημέρια.
Όλες τις άλλες ώρες ,,,,τζίφος.<P>Είδομεν..

alx
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από alx » 19 Μαρ 2001 10:45

Αγάπητέ Γιάννη,<P>κατάφερα να συνδεθώ στη FreeTone σχετικά εύκολα και μάλιστα η ταχύτητα είναι ευχάριστα καλή!
Βέβαια, είναι η αρχή, δεν το ξέρει πολύς κόσμος και όπως με όλα τα πράγματα, μόλις πλακώσει ο λαός τότε η ευχαρίστηση πάει περίπατο!
Ίδωμεν!<P>Μου έδωσες μία λύση όμως για τους επόμενους έξι μήνες ακριβώς τη στιγμή που τη χρειαζόμουνα και σε ευχαριστώ που μας κρατάς ενήμερους για τις εξελίξεις!<P>Φιλιά,
Αλέξανδρος

Άβαταρ μέλους
supernet
Honorary Member

Δημοσίευση από supernet » 23 Μαρ 2001 12:48

Κατάφερα και μπήκα....πάι καιρός τώρα. Ακόμα, ούτε καν banner τους δεν κυκλοφορούσανε.<P>Μιλάμε εκπληκτικές ταχύτητες, τότε...
'Εμπενες άνετα την νύχτα, διότι την ημέρα κάνανε upgrades τρελά και συχνά. Ταχύτητες εκπληκτικές για free 100% υπηρεσία.<P>Τώρα τα upgrades περιορήστηκαν, αλλά πλάκωσαν οι 'Ελληνες :wink:<P>Γιάννη υπάρχει ένδειξη ΠΙΛΟΤΙΚΗ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ.<P>Ααα... πίσω από την όλη φάση κρύβονται 3-4 εταιρίες. 'Οπως μου είπανε, μέσω email, δεν είναι βασικό τους επιχειρηματικό σχέδιο...το free internet providing. Η απόσβεση γίνεται από αλλού...και όχι με τους κλασσικούς τρόπους.<P>Μυστήρια πράγματα....αλλά δεν μας ενδιαφέρουν. Αλλού είναι η ουσία.<P>H xtreme απέκτησε ανταγωνιστή.

Απάντηση

Επιστροφή στο “Επικαιρότητα & Διάφορες Συζητήσεις”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες