www.domnista.gr

Θέλετε την γνώμη των άλλων για την σελίδα σας; Τότε βρίσκεστε στο σωστό μέρος.

Συντονιστές: WebDev Moderators, Super-Moderators

Απάντηση
nedo

www.domnista.gr

Δημοσίευση από nedo » 16 Απρ 2004 11:36

Χωριό της ορεινής Ευρυτανίας. Με ελάχιστους μόνιμους κατοίκους, αλλά με πολλούς χειμερινούς και καλοκαιρινούς επισκέπτες.

http://www.domnista.gr

Άβαταρ μέλους
guesswho
Honorary Member
Επικοινωνία:

www.domnista.gr

Δημοσίευση από guesswho » 16 Απρ 2004 22:47

πρώτον,βγάλε τις μπαλίτσες απο το βελάκι
δεύτερον,τα γραφικά σου να έχουν μια ομοιομορφία και να μην είνια το καθένα ξεχωριστό.Ας έχουν ίδια χρώματα και μπροτ΄σα διαφορετικό εικονίδιο

Γενικά μ'άρεσε σαν site,και χάρηκα πολύ με τις φωτογραφίες απο τα πάτυ σας,γιατί ξέρω ότι τα πάρτυ στο χωρίο είναι το κλαύτερο που μπορεί να σουσυμβεί,μου έχει συμβεί πολλές φορές και σας καταλαβαίνω :P

Άβαταρ μέλους
Rapid-eraser
WebDev Moderator
Επικοινωνία:

www.domnista.gr

Δημοσίευση από Rapid-eraser » 16 Απρ 2004 23:32

Το site γενικά δείχνει ότι έχει πέσει δουλίτσα και δεν πρόκεται να πας να κανεις καμια "απατεωνιά". Προσπάθησε να δείχνεις λίγο πιο επαγκλεματικα αυτό που θες να εκφράσεις :) δηλαδή μπάζε καμπύλες οπου μπορείς και στα νοητά πλαίσια που έχεις κάνει δοκίμασε να περάσεις κορνίζες. Σίγουρα βγάλε το javascript με τα μπαλάκια ... ξέρω ότι είναι πολύ ευχάριστο να βάζεις τέτοια μπιχλιμπίδια όταν πρώτο ξεκινάς με websites αλλα στην συνεχεια κατανοείς ότι είναι πολύ παιδικό και ενοχλητικό. Eπευκαιρίας πέρασε και από το thread του forum που λέει το πως να τσαντίσετε τους επισκέπτες ενός site για να ενημερωθείς για το τι μας ενοχλεί γενικά (είναι φτιαγμένη η λίστα αυτά από άτομα που κάνουν "κριτική" εδώ).

Και κάτι τελευταίο τώρα που μου ήρθε δεν ξέρω κατά ποσο έχεις "τιαξει" τα γραφικά. Αν είναι δικά σου αν και οπτικά είναι ωραία θυμίζουνε πολύ wordart . Προσπάθησε να αποφύγεις τέτοιου είδους αντίγραφα.
Καμια φορα αντί για οπτικά ωραίο το βλέπει ο άλλος και ψιλό γελάει χωρίς βεβαια αυτό να σημαίνει ότι δεν έχεις κάνει εσύ κόπο για να τα δημιουργήσεις.

Όπως είπε και ο προ λαλισαντας κράτησε μια ομοιμορφια σε όλο το site ! Είναι πολύ σημαντικό όλες οι σελίδες να έχουν μια συνεχή ροη μεταξύ τους και μια συνεχή επαφή με τα γραφικά. Απέφυγε τις δραματικές αλλαγές από σελίδα σε σελίδα.
Cu, Rapid-eraser, Tα αγαθά copies κτώνται.
Love is like oxygen, You get too much you get too high
Not enough and you're gonna die, Love gets you high

Άβαταρ μέλους
^vANGELis^
Επικοινωνία:

www.domnista.gr

Δημοσίευση από ^vANGELis^ » 20 Απρ 2004 16:57

Na simplirwsw ta pedia pou apantisan.
Pera apo ta mpalakia sto pointer kai tin omoiomorfia pou prepei na iparxei kane ta hyperlinks(PX:http://www.hellasnet.gr/) sou na anoigoun se neo browser.
An theleis oi episkeptes na menoun perissotero sto site sou kai na exoun kalitero navigation.
Regards apo kardias

Άβαταρ μέλους
ZauZ
Επικοινωνία:

www.domnista.gr

Δημοσίευση από ZauZ » 21 Απρ 2004 12:31

Genika exeis kanei kali doyleia alla prosekse kata ti gnomi moy ta ekseis simia :

1.) H Eisagogikh othonh de moy arese katholoy! O Sindiasmos xromaton moy thimizei selides tis prohgoymenhs 7etias...

2.) Vgale ta balakia apo to pointer giati spane neyra.

3.) Paratirisa diaforetika grammata se diaforetikes selides... alla megethoi kai de nomizo na fteei o Broswer moy. Prosekse to. Kalo tha itan na kaneis ta gramata mayra kai oxi ble kai na ta kanei ligo mikrotera!

Pantos genika moy arese kai exei kai gaboso enimerotiko iliko.

As poyme oti vazo 6/10.
https://www.pelatologio.gr - Online τιμολόγηση, διαχείριση αποθήκης και υποχρεώσεων

Απάντηση

Επιστροφή στο “Θέλω την γνώμη σας για την Σελίδα μου...”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης