Apla gia na teliwnoume..

ζητάτε υπηρεσίες σχετικά με την κατασκευή σελίδων; (design, web hosting, graphics, web programming).

Συντονιστής: Super-Moderators

Απάντηση
tromeros

Apla gia na teliwnoume..

Δημοσίευση από tromeros » 23 Απρ 2004 18:06

Mesa apo tis diamaxes autwn twn teleftewn imerwn evgala ta eksis simperasmata gia to forum:

1.Min prospa8eite na kritikarete tin hyperhosting.gr edw mesa, den prokeitai na diaksax8ei mia omali sizitisi.
2.Ean pate kontra stin hyperhosting.gr 8a kleidw8ei to thread sas xwris aitiologisi.

Auta apo emena, apwxwrw apo edw giati i politiki(ekfrasteite eleu8era alla min kanete kritiki stous "megalous" edw mesa i min pate kontra stis protimiseis enos mod i tou admin/owner) den me antiprwswpevei, kali sinexeia stin paraplirwforisi.

Άβαταρ μέλους
greekbytes
WebDev Moderator
Επικοινωνία:

Apla gia na teliwnoume..

Δημοσίευση από greekbytes » 23 Απρ 2004 19:33

Είδες πουθενά εδώ να γίνεται ανάλογη "συζήτηση" για κάποια άλλη εταιρία όπου ξαφνικά εμφανίζονται μέλη / νέα μέλη που τους ενδιαφέρει να "συζητήσουν" μόνο αυτό το θέμα και να μην κλειδώνεται?

Δεν πιστεύω ότι οποιαδήποτε εταιρία του χώρου έχει ανάγκη τέτοιας "υποστήριξης" από κάποιον moderator του freestuff.. Αν είναι αξιόπιστη ή όχι φαίνεται και από τους πελάτες της και τις εντυπώσεις τους. Τώρα κλίκες, συμφαίροντα, πολιτική κλπ που αναφέρεις στα προηγούμενα μηνύματα σου προσωπικά μου θυμίζουν reality στην TV παρά forum στο internet.

Δεν κλειδώνω το θέμα για να μην ανοίχτεί και 4ο για το ίδιο θέμα. Αφού δεν έχεις κάτι να συμπληρώσεις ας το αφήσουμε όπως είναι και να ηρεμήσουν λίγο τα πνεύματα. ;)

Άβαταρ μέλους
fmayakos
Honorary Member

Apla gia na teliwnoume..

Δημοσίευση από fmayakos » 23 Απρ 2004 23:55

Αδιαφορώ για Δον Κιχώτες που βλέπουν στους ανεμόμυλους, εχθρούς και παντού συνομωσίες ισχυρών και διαπλεκόμενα συμφέροντα. Αυτό το στάδιο της ανθρώπινης διανόησης είναι ένα βήμα μετά την αφύπνιση αλλα δυστυχώς πολλά βήματα στην παράνοια και στον κομπλεξισμό.
Απλώς αδιαφορώ...

aguila21
Honorary Member
Επικοινωνία:

Apla gia na teliwnoume..

Δημοσίευση από aguila21 » 24 Απρ 2004 07:13

Tromeros δεν ξέρω γιατί επιμένετε να συκοφαντήτε τη συγκεκριμένη εταιρεία και μάλιστα απο τη στιγμή που δεν είστε πελάτες της.Εγώ που έχω συνδρομή σε αυτή την εταιρεία είμαι απόλυτα ευχαριστημένος.Αν όμως δημιουργηθεί κάποιο πρόβλημα τότε θα μιλήσω με τους υπεύθυνους-οι οποίοι όσες φορές εχω χρειαστεί βοήθεια μου την έχουν παράσχει άμεσα-και αν δε βρεθεί λύση απλώς θα πάω σεάλλη εταιρεία.Εσείς σαν να έχετε προσωπικό πρόβλημα με την Εταιρεία και καταφέρεστε εναντίον τους.

Άβαταρ μέλους
Ethir
Επικοινωνία:

Apla gia na teliwnoume..

Δημοσίευση από Ethir » 24 Απρ 2004 07:29

Thimaste ena anekdoto pou eixe pei o xristodoulos oti ithele o ellinas na psofisei i katsika tou geitona? Ta sxolia dika sas...

Άβαταρ μέλους
gaucho
Honorary Member

Apla gia na teliwnoume..

Δημοσίευση από gaucho » 24 Απρ 2004 11:10

Epidi douleyw me hosting kai pelates oi perisoteroi protimoune mia prosopiki epafi kai eleftheri epikoinwnia sti sipiresies tou hosting. Oxi oloi

Thelei enas pelatis mou na alaksei to idi iparxon domain pou exei katoxirosi gia logariasmo tou mia gnwsti megali eteria sto stil san tis forthent otenet hol kai akoma den ton eksipiretoune alagi ginete apo to email pou egine applied i etisi tou domain kai egw den mporw n akanw tipota se auto.

tromere malon edw iparxoune atoma pou den simpathoune tin hypehosting.
Afou parakoloutheis kairo to foroum.

Oi periosteres periptoseis einai prosopikes diafores pou exoune kapioi. O linosearch nomizo oti exei kati prosopika me autous kai etsi ksekinise to thema. Mporei na exei dikio o linossearch den kseroume tin istoria..........

Exoune ginei kai alles koubentes gia eteries hosting kai den ipirxan arnitik asxolia

Άβαταρ μέλους
iNDEFiX
Honorary Member
Επικοινωνία:

Apla gia na teliwnoume..

Δημοσίευση από iNDEFiX » 24 Απρ 2004 15:18

Ego pantos pistevo pos einai megali vlakeia na kleidononte ta themata, apo thn stigmh pou den yparxoun ivrismoi kai spam threads... den exoun nohma ta 3 kai ta 4 topics gia to idio thema.

Telos ego pistevo pos mia kalh kritikh prepei na exei kai sosta epixeirhmata. Ypostirizo kai thn arnitikh kai thn thetikh kritikh arkei na exei vaseis :)

Άβαταρ μέλους
EneMe
Super Moderator
Επικοινωνία:

Apla gia na teliwnoume..

Δημοσίευση από EneMe » 24 Απρ 2004 15:24

iNDEFiX έγραψε:Telos ego pistevo pos mia kalh kritikh prepei na exei kai sosta epixeirhmata. Ypostirizo kai thn arnitikh kai thn thetikh kritikh arkei na exei vaseis :)
Τα θέματα κλειδώνουν όταν τα παραπάνω που ανέφερες παύουν να ισχύουν και το επίπεδο κατεβαίνει στο δεύτερο υπόγειο :kaloe: .

Άβαταρ μέλους
iNDEFiX
Honorary Member
Επικοινωνία:

Apla gia na teliwnoume..

Δημοσίευση από iNDEFiX » 24 Απρ 2004 15:36

E na sou po, o kathenas exei to epipedo tou. Afto den symenei oti den prepei na ton afinoume na to ekfrazei! Eimai edelos adithetos pantos se afta ta locks... sto leo. Eilikrina me tsadizoun poli.

Άβαταρ μέλους
EneMe
Super Moderator
Επικοινωνία:

Apla gia na teliwnoume..

Δημοσίευση από EneMe » 24 Απρ 2004 15:46

E, κοίτα, ούτε κι εμένα μου αρέσουν, αλλά συνήθως "πρέπει"! :-?

Απάντηση

Επιστροφή στο “Αναζήτηση Υπηρεσιών διαδικτύου”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες