www.TennisWorld.Info

Θέλετε την γνώμη των άλλων για την σελίδα σας; Τότε βρίσκεστε στο σωστό μέρος.

Συντονιστές: WebDev Moderators, Super-Moderators

Απάντηση
ManoloTheDj

www.TennisWorld.Info

Δημοσίευση από ManoloTheDj » 26 Απρ 2004 23:37

Καλήσπέρα φίλοι μου!

Εδώ και καιρό έχω αρχίσει να ασχολούμαι με το TennisWorld.Info με μανία λόγω του ότι δεν μπορώ να προπονούμαι λόγω διαβάσματος και έτσι είπα να κάνω μία σελίδα για το Tennis στα Ελληνικά. Όλα αυτά βέβαια ενώ δεν υπάρχει κάποιο μεγάλο portal ΜΟΝΟ για Tennis και συγκεκριμένα για Ελληνικό Τέννις(εκτός από το site της ομοσπονδίας το οποίο δεν είναι portal, αφού ανανεώνεται κάθε φορά που γίνονται Ολυμπιακοί Αγώνες ).

Ξεκινώντας λοιπόν αυτό το site ξέρω πως ότι και να προσφέρω κανείς Έλληνας φίλος του Tennis δεν θα βρει στα Ελληνικά στο διαδύκτιο κάτι παρόμοιο. Η σελίδα ακόμη δεν είναι εντελώς έτοιμη αλλά όσα δίνω και τώρα πιστεύω είναι αρκετά σε σχέση με άλλα Tennistika Ελληνικά Sites.

Έτσι με αυτό το post εδώ και σε μερικά forums ξεκινάω την προώθηση του www.TennisWorld.Info!

Επισκεφτείτε την σελίδα και πείτε μου πως σας φαίνεται! Περιμένω Πολλά Θετικά Σχόλια αλλά και ΠΑΡΑ πολλά αρνητικά !

Αυτά απο μένα!

Άβαταρ μέλους
guesswho
Honorary Member
Επικοινωνία:

www.TennisWorld.Info

Δημοσίευση από guesswho » 27 Απρ 2004 01:38

απο υλικό δεν μπορώ να κρίνω κάθως απο ότι βλέπω μόνο η πρώτη σελίδα είναι ετοιμη
Γενικώς καλή αν και θα προτιμούσα πιο ανοιχτά χρώματα,ίσως ένα ασπρο με θαλάσσί.Αυτό το πράσινο χτυπάει άσχημα
Φτιάξε καλύτερα το logo,να μην έχει άσπρο περίγραμμα γύρω γύρω ασπο τα γράμματα.Κατα τα άλλ καλα
Μόνο για τη σχεδίαση το αξιολογώ 3,5/5
(με χαλάν πολύ τα χρώματα)

Fouli_B
Επικοινωνία:

www.TennisWorld.Info

Δημοσίευση από Fouli_B » 27 Απρ 2004 01:46

Ναι όντως το χρώμα είναι εκνευριστικό στην οθόνη. καταλαβαίνω ότι θέλεις να αναπαραστήσεις τον τάπητα αλλά δεν ταιριάζει στο γυαλί. έχεις πολύ δουλειά όμως ακόμα. καλό κουράγιο και στο διάβασμά σου και στο site. :hammer:

Άβαταρ μέλους
hik-hok
Reporter
Επικοινωνία:

www.TennisWorld.Info

Δημοσίευση από hik-hok » 27 Απρ 2004 11:57

εμένα δεν μου άρεσαν τα κινούμενα κείμενα και τα affiliate banner στην κορυφή.

ManoloTheDj

www.TennisWorld.Info

Δημοσίευση από ManoloTheDj » 27 Απρ 2004 13:55

Ευχαριστω για τις μέχρι τώρα απαντήσεις σας!

Θα προσπαθήσω να αλλάξω λίγο τα χρώματα αλλά θα κρατήσω το πρασινάκι ως βασικό(δεν είμαι παο) λόγω του χρώματος του τάπητα του Wimbledon όπως είπε και η Φούλη, και θα προσθέσω κάποια άλλα χρωματάκια ίσως να είναι πιο απαλά για να μην χτυπάει στην οθόνη.

Το κινούμενο κείμενο στα αποτελέσματα είναι αναγκαστικό γιατί τα αποτελέσματα είναι αναγκαστικά και είναι πολλά. Στην αρχή ήταν σε νέα. Αλλά κάθε λίγες ώρες να κάνω post ένα νέο δεν λέει γιατί θα χάνονταν οι Ελληνικές ειδήσεις που γράφονται στα Νέα. Το άλλο κεινούμενο κείμενο ίσως είναι και περιττό!

Χωρίς affiliate banner --> no visitors --> no party :D Ίσως το βάλω κάτω κάτω.

Ευχαριστώ και πάλι και περιμένω και άλλες απαντήσεις για να κάνω καλύτερο το site!!

Άβαταρ μέλους
Dazed_and_confused
Επικοινωνία:

www.TennisWorld.Info

Δημοσίευση από Dazed_and_confused » 27 Απρ 2004 16:47

Τα bannerakia χτυπάνε άσχημα όπου κι αν τα βάλεις μιας και τα περισσότερα χρώματα που θα έχουν δεν θα πηγαίνουν με το πράσινο(νομίζω δηλάδη :P ). Τα κινούμενα κείμενα πάνε αγκομαχώντας και δείχνουν το site πιο άδειο. Καλή συνέχεια :)

Άβαταρ μέλους
tsimpouri
Επικοινωνία:

www.TennisWorld.Info

Δημοσίευση από tsimpouri » 27 Απρ 2004 16:49

Nαι θελει λιγο να παιξεις με τα χρωματα και συμφωνω με τον daz το scroll text πηγαινει αργα!

ManoloTheDj

www.TennisWorld.Info

Δημοσίευση από ManoloTheDj » 27 Απρ 2004 23:58

Ευχαριστώ και εσάς παιδιά!

Το μικρό κεινούμενο ίσως φύγει αλλά και το μεγάλο και το μικρό εφόσον μείνουν θα πάνε πιο γρήγορα αφού το λέτε εσεις :P

Όσο για τα ads : τα δικά μου ads δεν ξέρω αν θα φύγουν αλλά τα άλλα ίσως πάνε πιο κάτω.

Ευχαριστώ και πάλι!!

Άβαταρ μέλους
ZauZ
Επικοινωνία:

www.TennisWorld.Info

Δημοσίευση από ZauZ » 28 Απρ 2004 13:53

Se genikes grammes moy arese...

Na soy po 2 - 3 pragmatakia poy me xalasan...

1.) To prassino xroma nomizo oti prepei na minei , alla oxi me ayth ti morfh. Vale prasino giro giro , alla sti mesh , ekei poy yparxei to keimeno kalitera na einai aspro me mayra grammata oste o episkeptis na mi koyrazete ypervolika.

2.) To Logo einai aspoyme omorfo... alla prosekse ligo to kopsimo sta grammata. An boreis prospathise na mi to kaneis transpert alla na to ensomatoseis me to background.

Vasika ayta...
Sinexise tin , vale iliko kai tha gineis gnostos :)

6/10 :)
https://www.pelatologio.gr - Online τιμολόγηση, διαχείριση αποθήκης και υποχρεώσεων

ManoloTheDj

www.TennisWorld.Info

Δημοσίευση από ManoloTheDj » 28 Απρ 2004 16:10

Φίλε Zauz σε ευχαριστώ και εσένα πολύ για τα σχόλιά σου!!

1) Δεν κατάλαβα τι ακριβώς εννοείς!!

2) Όντως μάλλον αυτό θα κάνω διότι είναι πολύ σπαστικά αυτά τα ασπράκια.

Όσο για το υλικό λόγω της εμπειρίας μου πάνω στο Tennis έχω να βάλω πάρα πολλά πράγματα....

Ευχαριστώ και πάλι!!

ΥΓ. Αν μπρείς ZauZ εξήγησε μου αυτό με τα χρώματα που είπες!! Το 1 εννοώ!

Άβαταρ μέλους
ZauZ
Επικοινωνία:

www.TennisWorld.Info

Δημοσίευση από ZauZ » 02 Μάιος 2004 09:33

Tha prospathiso na soy to eksigiso oso pio kathara boro...

Loipon.
Arxika vale ena prassino background ( xroma h eikona ) sto site , kai sti sinexeia sxediase olokliro to site mesa se ena kentriko table alloy xromatos. (p.x aspro).

Etsi exeis san apotelesma. Giro giro na einai prasino kai to table diaforetiko xroma. Des pos akrivos to enoo sto site http://www.agnostos.gr sto plaisio poy leei Proth Selida!!! Ksexna ta ipolipa giro giro kai koita to plaisio poy mesa einai aspro kai giro giro olo to ipolipo site exei fonto gri...

Ayto leo. Kane ena table p.x aspro kai sxediase ekei mesa olo to site.

Elpizo na voithisa!
https://www.pelatologio.gr - Online τιμολόγηση, διαχείριση αποθήκης και υποχρεώσεων

ManoloTheDj

www.TennisWorld.Info

Δημοσίευση από ManoloTheDj » 02 Μάιος 2004 13:30

Ευχαριστώ για την επεξήγηση!!

Κατάλαβα τι εννοείς, αλλά είναι κάπως δύσκολο αφού πρέπει να κάνω όλο το site από την αρχή.... Το πλάτος των tables κτλ κτλ...

Θα το προσπαθήσω πάντως!!!

Αν δεν το προσέξατε έχω βάλει διάφορα scriptάκια!! Χθες έκατσα και έκανα το guestbook, contact form, links και διάφορα άλλα!! Σύντομα θα είναι up όλο το site !!

Αυτά από μένα!

Άβαταρ μέλους
Rapid-eraser
WebDev Moderator
Επικοινωνία:

www.TennisWorld.Info

Δημοσίευση από Rapid-eraser » 02 Μάιος 2004 14:36

not found ?
to apigagav oi eksogiivoi

apo forthnet egw dev mporw va to do to site !!!
:(
Cu, Rapid-eraser, Tα αγαθά copies κτώνται.
Love is like oxygen, You get too much you get too high
Not enough and you're gonna die, Love gets you high

Άβαταρ μέλους
xmavidis
Honorary Member

www.TennisWorld.Info

Δημοσίευση από xmavidis » 02 Μάιος 2004 15:10

Από ACN μπαίνει μια χαρά
I want to know God’s thoughts; the rest are details.
Albert Einstein

ManoloTheDj

www.TennisWorld.Info

Δημοσίευση από ManoloTheDj » 02 Μάιος 2004 21:37

Όντως παιδιά σήμερα το πρωί με την Otenet δεν μπορούσα να το δω καθόλου αλλά αυτό μόνο για λίγες ώρες ευτυχώς!!

Όσων αφορά το design σύντομα κοντά σας θα είναι αφού τώτα θα τελειώσω το poll system που κάνω(έχω κολλήσει κάπου :@ ) και αμέσως μετά θα γίνει το νέο design.

Βέβεια το θετικό είναι ότι no errors yet !!!

Απάντηση

Επιστροφή στο “Θέλω την γνώμη σας για την Σελίδα μου...”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες