Πρέπει να δείτε οπωσδήποτε αυτό το site

Διάφορες σελίδες που ανακαλύψαμε και πιστεύουμε ότι ενδιαφέρουν και κάποιους άλλους.

Συντονιστής: Super-Moderators

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
helen
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από helen » 03 Μάιος 2004 20:36

Σε γενικές γραμμές βλέπω πως το site μου έχει μάλλον θετική ανταπόκριση και συμφωνώ με το τελευταίο μήνυμα ότι αλίμονο σε όσους πιστεύουν πως τα ξέρουν όλα. Γι αυτό το λόγο, πολλές πείρα μέρος φόρουμ από ξένα site και ζητούσα τη γνώμη κι είδα ότι αυτό σε πολλές περιπτώσεις με βοηθούσε στο να βελτιώσω το site μου.
Ήθελα και τη γνώμη των Ελλήνων, αυτή τη φορά σε αντίθεση με αυτά που νομίζει η Γιούλη δεν είχα άλλο σκοπό από το να δείξω την καινούργια ελληνική σελίδα του site επειδή από την αρχή στόχος μου ήταν να περάσω θετικά μηνύματα για τη Ελλάδα στο εξωτερικό μια και έχει πολύ θετική ανταπόκριση και ειδικά τα E-cards με θέμα τους Ολυμπιακούς Αγώνες

Άβαταρ μέλους
helen
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από helen » 03 Μάιος 2004 20:39

Σε γενικές γραμμές βλέπω πως το site μου έχει μάλλον θετική ανταπόκριση και συμφωνώ με το τελευταίο μήνυμα ότι αλίμονο σε όσους πιστεύουν πως τα ξέρουν όλα. Γι αυτό το λόγο, πολλές πείρα μέρος φόρουμ από ξένα site και ζητούσα τη γνώμη κι είδα ότι αυτό σε πολλές περιπτώσεις με βοηθούσε στο να βελτιώσω το site μου.
Ήθελα και τη γνώμη των Ελλήνων, αυτή τη φορά σε αντίθεση με αυτά που νομίζει η Γιούλη δεν είχα άλλο σκοπό από το να δείξω την καινούργια ελληνική σελίδα του site επειδή από την αρχή στόχος μου ήταν να περάσω θετικά μηνύματα για τη Ελλάδα στο εξωτερικό μια και έχει πολύ θετική ανταπόκριση και ειδικά τα E-cards με θέμα τους Ολυμπιακούς Αγώνες

Άβαταρ μέλους
helen
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από helen » 03 Μάιος 2004 20:43

Δεν ήθελα να στείλω δυο φορές το ίδιο μήνυμα αλλά κόπηκε απότομα η σύνδεση μου. Ζήτω κατανόηση.

Άβαταρ μέλους
jmoutis

Δημοσίευση από jmoutis » 03 Μάιος 2004 21:21

Nomizo oti theli poliiiiii prospathia akoma to site sou kai poleeesss ores doulias...filika pocopoco.

Άβαταρ μέλους
helen
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από helen » 04 Μάιος 2004 00:32

Δεν αμφιβάλλω ότι ένα site δεν τελειώνει ποτέ, γιατί όλο και κάτι μπορούμε να προσθέσουμε η να βελτιώσουμε σ’ αυτό. Παρόλα αυτά η τελευταία σας παρατήρηση με ενδιαφέρει πολύ και θα ήθελα να μου πείτε ποιο αναλυτικά τα αδύνατα σημεία που βρήκατε.
Ευχαριστώ εκ των πρότερων.

Άβαταρ μέλους
iNDEFiX
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από iNDEFiX » 04 Μάιος 2004 04:50

Freegreece έγραψε: Oso gia tin spondoula sou sti Youli tha elega pos prosopika arkoume stin foto tis :kaloe:
ego oxi mono ... :kaloe: :kaloe:

Άβαταρ μέλους
jmoutis

Δημοσίευση από jmoutis » 04 Μάιος 2004 09:52

H ploigisi sto site diskoli , den einai mazemeno - katevenis kai katevenis...., aisthitika thelei veletiosi sta xromata --den mou aresoun -- h korniza gyro gyro apo to site...

Άβαταρ μέλους
helen
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από helen » 04 Μάιος 2004 14:23

Ευχαριστώ για την εκτίμηση σας, καλό είναι να ακουστούν όλες οι γνώμες. Όσο για τη Υιούλη προς θεού δεν έχω τίποτα κατά της κοπέλας αυτής, είναι λογικό να υπάρχουν σε ένα φόρουμ γνώμες που διίστανται . Αλλά πιστεύω πως όταν υπάρχει μια καλόπιστη κριτική αυτό μας βοηθάει να βελτιωνόμαστε.

Άβαταρ μέλους
hik-hok
Reporter
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από hik-hok » 04 Μάιος 2004 14:33

Όσον αφορά τον σχεδιαστικό / λειτουργικό τομέα φυσικά και είναι καλό να υπάρχουν αντίθετες γνώμες.

Όσον αφορά το spam καλό είναι να υπάρχει ομοφωνία που να το καταδικάζει.
Εικόνα

Άβαταρ μέλους
Cmgamer__

Δημοσίευση από Cmgamer__ » 26 Μάιος 2004 18:32

HELEN GIA RIKSE MIA MATIA EDW opws kai oloi oi alloi! Svarna ta foroums pires????

Άβαταρ μέλους
|dD|
Honorary Member

Δημοσίευση από |dD| » 27 Μάιος 2004 09:45

afu tis dinete i efkeria gia free advertisement as tin kani, ke kala prati.

den ine sto xeri tis omvs na anagasi ton episkepti na mini, an egina katanoitos ;)

Απάντηση

Επιστροφή στο “Σελίδες που ανακαλύψαμε”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης