Mia gnomh edo??

Θέλετε την γνώμη των άλλων για την σελίδα σας; Τότε βρίσκεστε στο σωστό μέρος.

Συντονιστές: WebDev Moderators, Super-Moderators

Απάντηση
thanasis80
Επικοινωνία:

Mia gnomh edo??

Δημοσίευση από thanasis80 » 26 Μαρ 2002 05:49

Re paidia pia einai h gnomh sas gia to <a href="http://www.geocities.com/kalamata_fc">w ... mata_fc</a>

Euxaristo ek'ton proteron.

Άβαταρ μέλους
CrackGR

Mia gnomh edo??

Δημοσίευση από CrackGR » 26 Μαρ 2002 21:27

File mou kalh h selida sou eimai kai egw kalamatianos alla exeis balei pola grafika..(java) ti ta thes tosa grafika? den to ksereis oti ghnete parapoly baria h selida me ayton ton tropo? egw basika bariemai na perimenw na fwrtosei h selida tosh ora kai me 64k isdn...:smile:
an thes thn gnwmh mou kanthn ligo poio elafria thn selida oste na mporei na mpenei kai kapoios pou exei 33 modem :smile: NAI pragmatika yparxoun akoma ayta ta modem... kserw atomo pou exei....
AYTA!!! na se kalla .....
XERETISMOUS SE OLH THN KALAMATA!!!!

zipgr
Επικοινωνία:

Mia gnomh edo??

Δημοσίευση από zipgr » 31 Μαρ 2002 21:45

Πριν ανοίξει η σελίδα σου μου έβγαλε δύο μηνύματα σφάλματος, αλλά κατά τ' άλλα δεν είχε πρόβλημα. Ωραία εμφάνιση και ενδιαφέρουσα.

thanasis80
Επικοινωνία:

Mia gnomh edo??

Δημοσίευση από thanasis80 » 01 Απρ 2002 15:08

crackgr: Auto pou les gia ta grafika htan kati pou me problhmatize kai emena.parathrousa oti pola atoma ebenan sthn arxikh selida kai de proxorousan parapera.Sthn mia ebdomada pou ebgala ta grafika, to pososto ton atomon pou energei etsi exei meiothei.

zipgr:Thanks gia ta kala sou logia, an kai theoro oti exei pola perithoria beltioshs akoma(apo aisthitikhs apopshs toulaxisaton).Exo episkeutei selides allon omadon kai tis exo dei poly pio anoteres.Gia auto kai exo ksekinhsei na thn aneono merikes meres tora.Pantos de brikate kapoies xtipites adynamies kai xeromai gia ayto.

Απάντηση

Επιστροφή στο “Θέλω την γνώμη σας για την Σελίδα μου...”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες